Stolarz/Cieśla Szalunkowy

Polska Budowlanych 54A, 80-298 Gdańsk
61 821 05 29
 anna.grzeskowiak@pekabex.pl

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie

Zadania:

  • Przygotowywanie i montaż nowych szalunków;
  • Rozbiórka starych szalunków;
  • Inne prace ciesielskie związane z produkcją elementów prefabrykowanych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • Doświadczenie w pracach stolarskich lub ciesielskich;
  • Wiedza z zakresu prefabrykowania gotowych elementów betonowych mile widziana;
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, suwnic (możliwość uzyskania uprawnień w firmie);
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Informacje o pracodawcy:

Jesteśmy wiodącym wytwórcą konstrukcji prefabrykowanych w Polsce.
Produkujemy elementy zbrojone tradycyjnie oraz nowoczesne elementy
strunobetonowe wykorzystywane w budownictwie wielkokubaturowym
(np. hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi),
inżynieryjnym (np. mosty, tunele), a także na potrzeby projektów nietypowych.
Oferujemy szeroki wachlarz produktów standardowych, a także realizujemy
specjalne zamówienia oparte na indywidualnych projektach.