Pracownicy budowlani to grupa młodych ludzi specjalizujących się w branży budowlanej. Założyciele naszej firmy od 2005 roku zajmują się zarządzaniem dużymi projektami rekrutacyjnymi, a nasi Rekruterzy od kilku lat wyszukują najlepszych Kandydatów do pracy w branży budowlanej.

Ścisła specjalizacja czyni z nas skuteczną agencję pośrednictwa pracy, która wyróżnia się ponadto:

  • Innowacyjnością w działaniach
  • Własną bazą specjalistów
  • Partnerami, którzy są poważnymi graczami na rynku budowlanym
  • Korzystaniem z nowoczesnych narzędzi i technologii

Nie tylko wyszukujemy odpowiednich pracowników, tworzymy także relację między wykwalifikowanym fachowcem a rzetelnym i stabilnym pracodawcą. Taka relacja wpływa na jakość wykonywanej pracy, dlatego warto ją pielęgnować. My ją dla Was zaczniemy.

Firma Pracownicy budowlani obsługuje projekty polskie i zagraniczne, w każdym z nich możemy pochwalić się niemałym sukcesem. Od 2017 roku obsłużyliśmy już 280 kontrahentów, dla których wyszukaliśmy ponad 8 000 Pracowników budowlanych, z częścią z nich wciąż współpracujemy, a dobre relacje potwierdzają liczne referencje.

Powody, dla których jesteśmy najlepsi w swojej dziedzinie:

WYNIKI – średnio wysyłamy 8,28 wyspecjalizowanych Kandydatów na dane stanowisko

SPECJALIZACJA – zajmujemy się tylko i wyłącznie branżą budowlaną

BAZA – mamy kontakt do ponad 14 876 Pracowników budowlanych, z którymi utrzymujemy stałe relacje

PARTNERZY – współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi mogącymi potwierdzić naszą skuteczność: Lambda, Pekabex, Elektrimont, Podkowa

NOWOCZESNE TECHNIKI – wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia takie jak: IntelTechniques, Google Ads, Canva, targetowanie person przez Facebook Audience Insights, zarządzenie grupami zawodowymi na Facebooku i Sales Manago, Google Analytics i wiele innych.

SPECJALIZACJA

Zajmujemy się rekrutacją Pracowników tylko dla branży budowlanej. Skupienie całej energii na jednym sektorze pozwoliło nam zdobyć wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie, które decydują o naszej skuteczności oraz odrębności.

RZETELNOŚĆ

Naszymi Klientami są tylko stabilne finansowo i rzetelne firmy budowlane. Każdy Klient z którym podejmujemy współpracę jest weryfikowany pod względem wypłacalności finansowej, dzięki czemu dbamy o przyszłe wynagrodzenia rekrutowanych Kandydatów.

ZASOBY

Posiadamy bazę kilkudziesięciu tysięcy Pracowników budowlanych administrowaną w profesjonalnym systemie rekrutacyjnym oraz stałą grupę Klientów, których z każdym miesiącem jest coraz więcej.

Nasza praca w 2018 roku

66

Obsłużonych Firm

48651

Nadanych ogłoszeń

4082

Przeprowadzonych rozmów rekrutacyjnych

2509

Przeprowadzonych rozmów rekrutacyjnych