Specjalista ds. Sprzedaży – Odnawialne Źródła Energii

Polska Ostrzeszów
 k.smolka@kik-bud.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
premie dla pracowników budowlanych
premie
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
wolny weekend

Zadania:

  • Pozyskiwanie Klientów biznesowych, indywidualnych oraz rolników
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Utrzymywanie stałych relacji z Klientami firmy
  • Raportowanie wykonywanych zadań
  • Monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych
  • Sprzedaż produktów: instalacje fotowoltaiczne, zadaszenia fotowoltaiczne, pompy ciepła, termomodernizacja

Wymagania:

  • Umiejętności sprzedażowe
  • Doświadczenie we współpracy z klientem z segmentu B2C lub B2B
  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE
  • Wysoko rozwiniętych zdolności negocjacyjnych i interpersonalnych
  • Samodzielności oraz odpowiedzialności
  • Ambicji i wygórowanych planów względem samego siebie
  • Znajomości obsługi komputera
  • Prawa jazdy kat. B

Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom aplikującego w oparciu o jego doświadczenie zawodowe
Jesteśmy w stanie dostosować się do formy umowy zatrudnienia oraz stawki wynagrodzenia.

Informacje o pracodawcy:

CCHP Energia Sp. z o.o. to zespół specjalistów z zakresu:
– audytów energetycznych,
– energetyki odnawialnej (OZE),
– kogeneracji,
– termomodernizacji,
– monitoringu i analizy sieci energetycznych.
Naszym Klientom oferujemy pełną obsługę od doboru mocy kogeneratorów lub paneli fotowoltaicznych począwszy, poprzez przygotowanie koncepcji, a następnie dokumentacji technicznej, aż do uruchomienia instalacji i nadzoru nad obiektem.
Nasza oferta obejmuje także usługi przed i posprzedażowe, takie jak szkolenia z zakresu projektowania układów kogeneracyjnych, obsługi urządzeń i konserwacji.
Świadczymy dla Państwa także usługi serwisowe.
CCHP Energia to nie wyłącznie sprzedaż, a dostarczanie optymalnego rozwiązania.