Projektant w branży elektrycznej

Polska Ostrzeszów
 k.smolka@kik-bud.pl

Co możemy Ci zaoferować

8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
wolny weekend

Zadania:

  • Wykonywanie projektów budowlanych z zakresu instalacji fotowoltaicznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektów
  • Nadzór autorski nad sporządzonymi projektami
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Koordynacja projektów z innymi branżami

Wymagania:

  • Umiejętność projektowania instalacji elektrycznych
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Mile widziane uprawnienia z zakresu branży instalacji elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu sporządzania projektów budowlanych (w tym stosownych uzgodnień i pozwoleń: warunków zabudowy, warunków przyłączeniowych itp.) wiedza techniczna z obszaru instalacji elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom aplikującego w oparciu o jego doświadczenie zawodowe
Jesteśmy w stanie dostosować się do formy umowy zatrudnienia oraz stawki wynagrodzenia.

Informacje o pracodawcy:

CCHP Energia Sp. z o.o. to zespół specjalistów z zakresu:
– audytów energetycznych,
– energetyki odnawialnej (OZE),
– kogeneracji,
– termomodernizacji,
– monitoringu i analizy sieci energetycznych.
Naszym Klientom oferujemy pełną obsługę od doboru mocy kogeneratorów lub paneli fotowoltaicznych począwszy, poprzez przygotowanie koncepcji, a następnie dokumentacji technicznej, aż do uruchomienia instalacji i nadzoru nad obiektem.
Nasza oferta obejmuje także usługi przed i posprzedażowe, takie jak szkolenia z zakresu projektowania układów kogeneracyjnych, obsługi urządzeń i konserwacji.
Świadczymy dla Państwa także usługi serwisowe.
CCHP Energia to nie wyłącznie sprzedaż, a dostarczanie optymalnego rozwiązania.