Pomocnik Montera Rusztowań

Niemcy
533 833 119

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
wysoka stawka w ofercie pracy
stawka >20zł
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia

Zadania:

  • montaż i demontaż rusztowań typu Layher / Cuplock na obiektach przemysłowych (rafinerie, zakłady chemiczne);
  • przestrzeganie przepisów BHP;
  • dbałość o składowanie materiału;

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • wysoka motywacja do pracy, sumienność i zaangażowanie;
  • dyspozycyjność do pracy za granicą

Oferujemy:

  • pakiet szkoleń wymaganych do rozpoczęcia pracy:
  • stabilną pracę na dużych obiekty przemysłowych w Niemczech;
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjne zarobki oraz możliwość awansu;
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc przy organizacji wyjazdu.

Informacje o pracodawcy:

Rozwijaj ścieżkę kariery z BeneJobs, z nami znajdziesz pracę w Polsce lub za granicą! Zajmujemy się rekrutacją o międzynarodowym zasięgu, dobierając odpowiednich kandydatów, najlepszych specjalistów w danej branży, dla naszych kontrahentów z Polski, Belgii, Holandii, Niemiec oraz Litwy. Doświadczenie oraz nieschematyczne myślenie pozwala nam być elastycznym na rosnące potrzeby rynku. Znasz język niemiecki ? Szukasz przyszłościowego zawodu?

Zorganizujemy dla Ciebie bezpłatne SZKOLENIE na Pomocnika Montera Rusztowań
Po zakończonym szkoleniu PRACA dla niemieckiego pracodawcy!

Nowe kwalifikacje zawodowe bez inwestowania swoich pieniędzy? Z nami to możliwe !