Monter oznakowania + kierowca kat. B

Polska Pyrzowice
785 170 322
 praca@drogmol.com.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
posiłek dla pracowników
posiłek
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
wolny weekend

Zadania:

  • montaż oznakowania drogowego (znaki, słupki, konstrukcje, barierki);
  • wykonywanie prac ziemnych/fundamentów;
  • utrzymanie i serwis znaków drogowych;
  • ręczne prace transportowe oznakowania;
  • kierowanie samochodem służbowym do 3,5 t.

Wymagania:

  • doświadczenie przy pracach ogólnobudowlanych;
  • dobry stan zdrowia (przenoszenie ciężarów, praca w ruchu ulicznym, w zmiennych warunkach atmosferycznych);
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat. B;

Informacje o pracodawcy:

Firma DROG-MOL z siedzibą w Pyrzowicach działa w branży oznakowania dróg od ponad trzydziestu lat.
OFERUJEMY:
• współpracę ze stabilną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku;
• młody, dynamiczny zespół współpracowników;
• praca zespołowa;
• komfortowe warunki i przyjazną atmosferę w pracy;
• stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• jeśli jesteś osobą otwartą , kontaktową i pracowitą, to ta praca jest właśnie dla Ciebie – pozwól nam się poznać !