Kierownik budowy (karton-gips)

Szwecja
22 620 32 19
 recepcja@format-lambda.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca w delegacjach
delegacje
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane
  • Doświadczenie na w/w stanowisku minimum 2 lata
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z majstrami
  • Znajomość pakietu Office (excel)
  • Samodzielność , komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy
  • Czytanie dokumentacji projektowej
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zadania:

Przypisane do stanowiska

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciągłość ubezpieczenia w Polskim ZUS
  • Umowę o prace
  • Zakwaterowanie
  • Transport na terenie kraju delegowania,
  • Nadzorowanie i koordynacja nietypowych , ambitnych projektów
  • Możliwość odbycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych

Firma od 29 lat na rynku w branży budowlanej, ponad 3000 ukończonych projektów w 11 krajach.
Zakres prac:
– Montaż stali zbrojeniowej
– Prace szalunkowe , ciesielskie i betoniarskie
– Montaż ścian i podwieszanych sufitów z płyt gipsowo-kartonowych
– Izolacja przemysłowa
– Zabezpieczenia antykorozyjne
– Dostawa stali zbrojeniowej