Inżynier wsparcia projektów

Polska Warszawa    4000-5000 zł netto/mc
789654123
 rekrutacja@topenergy.com.pl

Co możemy Ci zaoferować

benefit - laptop
laptop
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon

Zadania

  • Analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji technicznej.
  • Sporządzanie przedmiarów i wstępnych kosztorysów instalacji sanitarnych.
  • Analiza możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku do rozwiązań projektowych.
  • Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców.
  • Analiza otrzymanych ofert.
  • Gromadzenie danych o dostawcach i podwykonawcach.
  • Współpraca z Kierownikiem Kontraktu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe. Mile widziana znajomość zagadnień elektrycznych, energetycznych i/lub wodno-kanalizacyjnych.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna znajomość programów: Norma Pro, Excel, Project, AutoCad.
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne.
  • Dokładność, precyzja, terminowość i odpowiedzialność.
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje o pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Top Energy S.A. Sp. K., prosimy o dopisanie w treści CV klauzuli na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w tym celu w przyszłości „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Top Energy S.A. Sp. K. moich danych osobowych podanych w niniejszych dokumentach aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Jestem świadomy/-a, że deklaracja ta może zostać odwołana w każdym momencie”. Administratorem Pana/Pani danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych w toku postępowania kwalifikacyjnego jest Top Energy S.A. Sp. K. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 208.

Informacje o firmie "Top Energy"

Jesteśmy generalnym wykonawcą, realizującym projekty w szeroko rozumianym sektorze energetycznym. Jako specjaliści w naszej dziedzinie oferujemy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, gazownictwa, ciepłownictwa i kogeneracji. Zapewniamy naszym Klientom współpracę na wszystkich etapach realizacji – od pomysłu, doradztwa, poprzez pozyskanie dofinansowania i projektowania, aż do wykonania kompletnej inwestycji.