Inżynier budowy

Polska Ostrołęka
 klaudiusz.dworak@dominion-global.com

Co możemy Ci zaoferować

wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
zakwaterowanie
kwatera
posiłek dla pracowników
posiłek
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
Wczasy pod gruszą benefit
wczasy pod gruszą
adres e-mail
zdalne podpisanie umowy

Zadania:

  • nadzór i organizacja placu budowy zgodnie z harmonogramem prac,
  • kontrola kosztów zgodnie z budżetem projektu,
  • raportowanie do Kierownika Projektu,
  • zapewnienie jakości zgodnie z planem kontroli jakości,
  • sporządzanie raportów dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych do Kierownika Projektu,
  • wsparcie zamówień.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe (inżynier lub magister inżynier – kierunek: Budownictwo),
  • znajomość oprogramowania: Ms Office, Power project, AutoCAD,
  • ważne uprawnienia budowlane (mile widziane),
  • doświadczenie: praca w żelbetach, praca przy „ślizgach” (mile widziane),
  • znajomość języków obcych: angielski lub niemiecki.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

DOMINION Polska Sp. z o.o. to międzynarodowa firma zajmująca się budownictwem przemysłowym, realizująca projekt budowy Chłodni Kominowej oraz Pylonów w Elektrowni Ostrołęka. Posiadamy filie na całym świecie.