Brukarz

Polska Legionowo, Chotomów, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk
780 170 180
 biuro@totalbruk.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
premie dla pracowników budowlanych
premie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
wolny weekend
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki

Zadania:

  •  montaż kostki brukowej
  •  niwelacja gruntu
  •  prace porządkowe
  •  docinka kostki
  •  montaż ogrodzeń

Wymagania:

  •  brak nałogu alkoholowego-wymóg konieczny
  •  mile widziane prawo jazdy
  •  mile widziane doświadczenie (osoby z doświadczeniem wyższa stawka)
  •  mile widziane czytanie rysunków

Poszukujemy Panów do pracy fizycznej, przy układaniu kostki brukowej, montażu ogrodzeń betonowych, zakładaniu i pielęgnacji ogrodów. Zakwaterowanie jest w Nasielsku.

Oczekujemy od kandydatów punktualności, zaangażowania, chęci do pracy!

Tylko zdecydowane osoby, które chcą pracować i zarabiać.

Tylko Panowie nie pijący w pracy!

Mile widziani pracownicy z Ukrainy, Białorusi, Rosji.

Informacje o pracodawcy:

Firma TotalBruk z ugruntowaną pozycją na rynku pracy, zapewnia ciągłość prac na cały rok.
Zatrudniamy ok. 30 osób, z czego 7 to obcokrajowcy (Ukraina). Oferujemy legalne zatrudnienie
w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie/umowę o dzieło (do ustalenia indywidualnie).
Rozliczamy się w cyklu dwutygodniowym. Cenimy sobie oddanych, lojalnych pracowników
– wynagradzamy ich zaangażowanie. Dowozimy pracowników do bazy z miejsca zakwaterowania.
Pracujemy od poniedziałku do soboty.