Betoniarz-Zbrojarz

Polska Budowlanych 54A, 80-298 Gdańsk
61 821 05 29
 anna.grzeskowiak@pekabex.pl

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia

Zadania:

  • Prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych;
  • Zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu;
  • Montowanie zbrojeń w formach;
  • Zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w jednym z wymienionych zawodów: betoniarz, zbrojarz (istnieje też możliwość przyuczenia do zawodu);
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz wiedza z zakresu prefabrykowania elementów betonowych będą atutem;
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Informacje o pracodawcy:

Jesteśmy wiodącym wytwórcą konstrukcji prefabrykowanych w Polsce.
Produkujemy elementy zbrojone tradycyjnie oraz nowoczesne elementy
strunobetonowe wykorzystywane w budownictwie wielkokubaturowym
(np. hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi),
inżynieryjnym (np. mosty, tunele), a także na potrzeby projektów nietypowych.
Oferujemy szeroki wachlarz produktów standardowych, a także realizujemy
specjalne zamówienia oparte na indywidualnych projektach.