Architekt/Projektant

Polska Ostrzeszów
 k.smolka@kik-bud.pl

Co możemy Ci zaoferować

premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
wolny weekend

Zadania:

  • Szczegółowa weryfikacja danych otrzymanych od Inwestora dotyczących parametrów terenu pod zlecane inwestycje
  • Sprawdzanie zgodności z przepisami i możliwości zabudowy na terenie inwestycji
  • Przeprowadzanie analiz i projektowanie możliwości zabudowy powierzchni
  • Wykonywanie rysunków koncepcji architektonicznej z uwzględnieniem wytycznych Inwestora oraz uwzględnieniem przepisów prawa budowlanego i miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
  • Przygotowywanie graficznej prezentacji do celów marketingowych
  • Nadzór nad realizowanymi projektami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Architektura/ Budownictwo
  • Doświadczenie w zakresie realizacji projektów obiektów przemysłowych,
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD, sketchUp, V-Ray
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej / konstrukcyjnej

Jesteśmy się w stanie dostosować do formy umowy zatrudnienia. A stawka do negocjacji – jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom Aplikującego.

Informacje o pracodawcy:

KiK Budujemy dla Ciebie świadczy usługi w zakresie budownictwa przemysłowego (hale magazynowe, przemysłowe, produkcyjne, z zapleczem socjalnym i biurowym)
jak i budownictwa ogólnego (centra usługowo-handlowe, placówki użyteczności publicznej, obiekty rekreacyjne). Jesteśmy obecni na rynku budowlanym od 10 lat.
Gwarantujemy kompleksową realizację zleceń, począwszy od przygotowania projektu, poprzez uzyskanie niezbędnych pozwoleń, wykonawstwo, aż do momentu oddania
gotowego obiektu w ręce Inwestora.
Nasza koncepcja działania opiera się na doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu zespołu, składającego się z wykwalifikowanych projektantów, architektów
oraz inżynierów projektów.
Dzięki nowym i coraz bardziej wymagającym projektom Firma K&K umacnia swoją pozycję w branży budowlanej.