Koordynator Projektów Fotowoltaicznych

Polska Ostrzeszów
 k.smolka@kik-bud.pl

Co możemy Ci zaoferować

8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
wolny weekend

Zadania:

  • Kompleksowe projektowanie instalacji fotowoltaicznych
  • Analiza techniczna możliwości montażu systemu fotowoltaicznego na podstawie wymaganych dokumentów, materiałów oraz wizji lokalnych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej przy pomocy programów do projektowanie instalacji
  • Bezpośredni nadzór nad jakością i terminowością realizowanych prac projektowych oraz montażowych
  • Udział w wycenie kosztów budowlanych związanych z budową farm fotowoltaicznych oraz przygotowywanie wycen finalnych
  • Koordynowanie realizacji budowy oraz nadzór nad wykonaniem farm fotowoltaicznych
  • Ścisła i efektywna współpraca z podwykonawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie techniczne
  • Min. roczne doświadczenie w obszarze koordynowania projektów związanych z budową farm fotowoltaicznych
  • Wiedza z zakresu montażu konstrukcji stalowych, paneli PV oraz zagadnień elektrycznych na potrzeby wybudowania instalacji
  • Mile widziana znajomość programów branżowych
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracowników
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom aplikującego w oparciu o jego doświadczenie zawodowe
Jesteśmy się w stanie dostosować do formy umowy zatrudnienia oraz stawki wynagrodzenia.

Informacje o pracodawcy:

CCHP Energia Sp. z o.o. to zespół specjalistów z zakresu:
– audytów energetycznych,
– energetyki odnawialnej (OZE),
– kogeneracji,
– termomodernizacji,
– monitoringu i analizy sieci energetycznych.
Naszym Klientom oferujemy pełną obsługę od doboru mocy kogeneratorów lub paneli fotowoltaicznych począwszy, poprzez przygotowanie koncepcji, a następnie dokumentacji technicznej, aż do uruchomienia instalacji i nadzoru nad obiektem.
Nasza oferta obejmuje także usługi przed i posprzedażowe, takie jak szkolenia z zakresu projektowania układów kogeneracyjnych, obsługi urządzeń i konserwacji.
Świadczymy dla Państwa także usługi serwisowe.
CCHP Energia to nie wyłącznie sprzedaż, a dostarczanie optymalnego rozwiązania.