Zaopatrzeniowiec

Polska Ostrzeszów    2500 zł
 k.smolka@kik-bud.pl

Co możemy Ci zaoferować

8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
wolny weekend

Zadania:

  • poszukiwanie i wybór dostawców
  • negocjowanie zasad współpracy i utrzymywanie regularnych kontaktów z dostawcami
  • optymalizacja dostaw pod względem kosztów, jakości i terminów
  • weryfikacja i kontrola zamówień wewnętrznych otrzymywanych z budowy
  • koordynowanie procesu zakupów
  • koordynowanie oraz prosta logistyka transportów wewnętrznych na potrzeby firmy
  • udział w bieżących projektach
  • prowadzenie dokumentacji wewnętrznej

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży handlowej lub budowlanej
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność przeprowadzania analiz cenowych
  • dyspozycyjność

Stawka:

2 500 tys. złotych netto po okresie próbnym możliwe negocjacje

Informacje o pracodawcy:

KiK Budujemy dla Ciebie świadczy usługi w zakresie budownictwa przemysłowego (hale magazynowe, przemysłowe, produkcyjne, z zapleczem socjalnym i biurowym) jak i budownictwa ogólnego (centra usługowo-handlowe, placówki użyteczności publicznej, obiekty rekreacyjne). Jesteśmy obecni na rynku budowlanym od 10 lat.Gwarantujemy kompleksową realizację zleceń, począwszy od przygotowania projektu, poprzez uzyskanie niezbędnych pozwoleń, wykonawstwo, aż do momentu oddania gotowego obiektu w ręce Inwestora.
Nasza koncepcja działania opiera się na doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu zespołu, składającego się z wykwalifikowanych projektantów, architektów oraz inżynierów projektów.
Dzięki nowym i coraz bardziej wymagającym projektom Firma K&K umacnia swoją pozycję w branży budowlanej.

Jesteśmy się w stanie dostosować do formy umowy zatrudnienia. Stawka podana w ofercie oczywiście podlega również negocjacjom.