Stolarz / Cieśla

Polska Rakowice Małe k/Lwówka Śl. lub Toruń    4000-8000 zł brutto/mc
75 78 40 319
 rekrutacja@goldbeck.pl

Co możemy Ci zaoferować

premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie

Zadania:

  • wycięcie elementów składowych formy,
  • złożenie elementów formy w całość,
  • budowa formy na stanowisku produkcji,
  • modernizacja istniejących form.

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowisku stolarz, cieśla lub pokrewne,
  • możesz pracować na dwie zmiany,
  • potrafisz obsługiwać narzędzia i elektronarzędzia stolarskie,
  • lubisz nowe wyzwania i z chęcią podejmujesz się nowych zadań.

Wynagrodzenie wynosi 4.000-8.000 zł brutto miesięcznie (w zależności od umiejętności oraz zaangażowania w pracę).

Jesteśmy nowoczesną firmą założoną w 1990 r., należąca od 2017 r. do niemieckiej Grupy Goldbeck. Oferujemy produkty na wysokim, europejskim poziomie i notujemy bardzo dobre wyniki. Należymy do czołowych polskich producentów prefabrykatów żelbetowych. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje wszystkie typy elementów konstrukcyjnych, a doświadczony zespół stale wprowadza nowe rozwiązania oraz dba o najwyższą jakość oferowanych wyrobów.