Pracownik ogólnobudowlany – Elektryk

Polska Katowice
32 209 07 05

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
Wczasy pod gruszą benefit
wczasy pod gruszą

Zadania:

  • wykonywanie instalacji nisko prądowych i elektrycznych,
  • przegląd i konserwacja wykonywanych instalacji,
  • wykonywanie bieżących napraw,
  • prace ogólnobudowlane.

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie elektryka/elektroinstalatora,
  • umiejętności ogólnobudowlane, sumienność, dokładność, uczciwość, chęć do pracy,
  • uprawnienia SEP (możliwość uaktualnienia uprawnień),
  • prawo jazdy kat. B,
  • brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3m,
  • gotowość do sporadycznych delegacji służbowych.

KAMSOFT S.A. od ponad 30 lat tworzy rozwiązania informatyczne wspierające ochronę zdrowia. Dostarczamy specjalizowane oprogramowanie, dedykowane zwłaszcza sektorowi medycyny i farmacji. Oferujemy nowoczesne systemy o charakterze menedżerskim, zarządczym i prognostycznym, które pozwalają na dynamiczne zarządzanie placówkami zdrowotnymi.
Oferujemy ponadto usługi projektowe i wykonawcze w zakresie zintegrowanych systemów zarządzania instalacjami w obiektach mieszkalnych i firmowych (tzw. inteligentny budynek). Posiadamy certyfikaty systemów EIB (European Installation Bus) i LonWorks w Inteligentnym Budynku, jesteśmy partnerem EIBA (European Installation Bus Association S.C.R.L.).