Operator żurawia wieżowego

Niemcy    powyżej 13 000 zł
534 188 717
 biuro@ruben-bau.eu

Co możemy Ci zaoferować

praca w delegacjach
delegacje
zakwaterowanie
kwatera
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h

Zadania

  • samodzielna obsługa żurawia wieżowego i dbałość o dobry stan techniczny,
  • komunikacja z pozostałymi pracownikami,
  • wykonywanie drobnych prac ogólnobudowlanych.

Wymagania

  • uprawnienia na sprzęt – żurawie wieżowe (ŻI),
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
  • 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • samodzielność i precyzja w działaniu,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • brak nałogów,
  • mile widziane własne auto i umiejętność wykonywania również prac ogólnobudowlanych.

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: długoterminową, stabilną i legalną pracę, bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 12 do 17 euro, regularne płatności, BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*, BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*, opiekę biura podczas odbywania kontraktów. Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.