Operator podnośnika

Francja Niemcy    12 € netto/h
784 570 587
 rekrutacja@semisul.eu

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
zakwaterowanie
kwatera
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
adres e-mail
zdalne podpisanie umowy

W związku z prowadzonymi projektami na terenie Niemiec i Francji, poszukujemy kandydatów do prac wykończeniowych Magazynu znanej marki, na stanowisku: Operator Podnośnika

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki – stawka: 12 € netto / h,
  • zakwaterowanie,
  • pokrycie kosztów dojazdu na projekt,
  • transport do pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia na międzynarodowym projekcie.

Zadania:

  • operowanie podnośnikiem nożycowym,
  • wykonywanie prac instalacyjnych, montażowych na podnośniku nożycowym (praca na wysokości),
  • realizacja innych zadań związanych z wykończeniem magazynu.

Wymagania:

  • uprawnienia UDT IP do obsługi podnośników,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego,
  • sumienność, rzetelność,
  • otwartość na pracę w zespole.

Semisul Poland od 2006 roku specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i zapewnianiu swoim Pracownikom ciekawych ofert pracy w ramach projektów na rynku lokalnym i międzynarodowym.