Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych (m/k)

Polska Łomża

Co możemy Ci zaoferować

prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa

Zostań częścią naszego zespołu !

STRABAG Sp. z o.o./ Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów poszukuje osoby na stanowisko:
Nr ref.:req29946
Miejsce pracy: Łomża

Zadania:

  • prowadzenie korespondencji z zamawiającym w zakresie współpracy z podwykonawcami
  • archiwizacja dokumentów w systemie
  • sporządzanie raportów i zestawień w Excelu
  • zamawianie artykułów i materiałów biurowych oraz dbałość o wyposażenie biura
  • współpraca z innymi działami Koncernu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – mile widziana prawo lub administracja
  • biegła znajomość obsługi komputera – pakietu Office, w szczególności programów MS Word i MS Excel
  • prawo jazdy kategorii B
  • zdolność szybkiego uczenia się oraz chęć do pogłębiania wiedzy
  • zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zamówieniach publicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego – ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • krótszy dzień pracy w piątek

Informacje o pracodawcy:

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Prosimy o przesłanie CV przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl/kariera w zakładce ”Oferty Pracy”
(opcja aplikowania na konkretną ofertę pracy)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.