Kierownik Robót Elektrycznych (m/k)

Polska Kraśnik

Co możemy Ci zaoferować

prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa

Zostań częścią naszego zespołu !

STRABAG Sp. z o.o./ Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów poszukuje osoby na stanowisko:
Nr ref.: req29831
Miejsce pracy: Kraśnik

Zadania:

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i budżet
  • analiza dokumentacji dot. realizowanego zadania (przyjęcie stosowanej technologii robót, opracowanie harmonogramu robót / dostaw materiałowych)
  • realizacja robót zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego
  • dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP, Ppoż. i ochrony środowiska przez pracowników zatrudnionych na budowie
  • nadzór i koordynacja pracy podwykonawców
  • sporządzanie harmonogramu robót oraz dostaw materiałów
  • kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości
  • planowanie oraz raportowanie do Kierownika Budowy z zaawansowania prowadzonych robót

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym lub pokrewnym
  • doświadczenie zawodowe w realizacji projektów elektrycznych przy budowie dróg
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość prawa budowlanego, przepisów FIDIC
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
    • samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego – ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • krótszy dzień pracy w piątek

Informacje o pracodawcy:

Sukces zależy od pracy zespołowej!STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowlane z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Prosimy o przesłanie CV przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl/kariera w zakładce ”Oferty Pracy”
(opcja aplikowania na konkretną ofertę pracy).

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)