Inżynier Elektryk

Polska Warszawa, Południowa Obwodnica - Zad A
 l.lesniak@astaldi.com

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
telefon służbowy dla pracownika
telefon

Zakres obowiązków:

  • kontrola i weryfikacja dokumentacji projektowej wykonawcy dotyczącej instalacji zasilania niskiego i średniego napięcia przy uwzględnieniu wymagań wykonawcy oraz obowiązujących przepisów,
  • wsparcie procesu przetargowego w zakresie oceny rozwiązań technicznych przedstawianych przez oferentów,
  • sprawdzenie stanu konserwacji systemów elektrycznych oraz pokrewnego sprzętu,
  • kontrola realizacji prac instalacyjnych,
  • wsparcie wykonawcy w trakcie uruchomienia instalacji elektrycznych oraz w trakcie końcowych testów,
  • wsparcie wykonawcy w rozpatrywaniu obecnych i potencjalnych roszczeń ze strony zamawiającego podczas montażu, testowania oraz etapów uruchomienia.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • wymagane uprawnienia Kierownika Robót Elektrycznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku i wiedza zdobyta przy realizacji tymczasowych robót elektrycznych oraz przy dystrybucji MV i LV,
  • doświadczenie przy pracach związanych z przebudową kolizji elektrycznych oraz telekomunikacyjnych,
  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie przy projektach tunelowych, przy budowie metra, parkingów podziemnych czy systemu pociągów podziemnych jest mile widziane,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office, AutoCAD.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku w profesjonalnym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na jednym z największych kontraktów infrastrukturalnych realizowanych obecnie w Polsce,
  • pakiet świadczeń dodatkowych: opieka medyczna, karta multisport, dofinansowanie wypoczynku, bezpłatne lekcje języka angielskiego na terenie firmy.