Inżynier budowy – branża elektryczna

Polska Kraków i okolice
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl
Pokaż znajomym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne) lub średnie techniczne.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży elektrycznej,
  • znajomość obsługi AutoCAD,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zadania:

  • realizacja projektów, sprawdzanie dokumentacji i kosztorysów prowadzonych robót,
  • nadzór nad pracownikami, podejmowanie działań warunkujących sprawną realizację projektów,
  • składanie zamówień na niezbędne materiały, narzędzia i urządzenia,
  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji budowy (korespondencja ze Zleceniodawcą, książki obmiarów, protokoły odbiorów częściowych i końcowych),
  • współpraca z przedstawicielami innych branż,
  • prowadzenie dokumentacji obrotu magazynowego.

Oferujemy:

  • pewną pracę w stabilnej firmie i wśród najlepszych specjalistów w branży,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • pakiet świadczeń socjalnych (karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, itp.).