Inżynier Budowy

Polska Katowice
 malgorzata.buda@cavatina.pl

zgrany zespół

Zadania:

  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót od wykonawców i dostawców,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem zgodności z wymaganiami Warunków Technicznych oraz wytycznymi Spółki,
  • kontrola stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem robót, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi,
  • weryfikacja opłacalności rozwiązań projektowych i technicznych proponowanych przez projektanta,
  • weryfikacja projektów w zakresie możliwości ich realizacji,
  • diagnozowanie, bieżące zgłaszanie potencjalnych problemów na budowie oraz proponowanie adekwatnych rozwiązań,
  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Budowy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, Warunków Technicznych,
  • doświadczenie we współkierowaniu projektami w segmencie budownictwa biurowego, kosztorysowaniu inwestycji, tworzeniu harmonogramów robót,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie mile widziana

Oferujemy:

  • wymagającą i rozwijającą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,
  • zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • wsparcie Zespołu,
  • pakiet benefitów pracowniczych.

Informacje o pracodawcy:

CAVATINA HOLDING S.A. to Spółka o stabilnej pozycji na rynku
i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości.
Właściciel kompleksu biurowców klasy A w Krakowie – Business Equal Park,
a także Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu. Dołącz do pracowników
Grupy Kapitałowej CAVATINA HOLDING S.A, lidera
rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.