Hydraulik – Instalator

Niemcy Monachium    15/20/25 €/h
 bewerbung@siga-bau.de

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera

Zadania:

  • instalacje sanitarne,
  • przebudowy instalacji sanitarnych,
  • renowacje starych instalacji sanitarnych,
  • montaż solarów.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w pracy w danym zawodzie,
  • umiejętność pracy w zespole i samodzielnie,
  • ukończona szkoła/kurs/szkolenie będzie atutem,
  • własne auto będzie atutem (NIE JEST WYMAGANE),
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie atutem (NIE JEST WYMAGANA),
  • własna działalność gospodarcza zarejestrowana na terenie Polski lub Niemiec (NIE JEST WYMAGANA).

Oferujemy:

  • niemieckie stawki 15/20/25 €/h,
  • umowę lub kontrakt na niemieckich warunkach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe/miesięczne/za projekt,
  • zakwaterowanie, samochód, narzędzia,
  • współpracę z firmą o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Mile widziane osoby prowadzące działalność gospodarczą.