Kierownik Działu Ofertowania

Polska Ostrzeszów
 k.smolka@kik-bud.pl

Co możemy Ci zaoferować

premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
telefon służbowy dla pracownika
telefon
ubezpieczenie
wolny weekend

Zadania:

  • Przygotowywanie wycen inwestycyjnych
  • Analizowanie dokumentacji projektowej
  • Analizowanie ryzyka technicznego
  • Pozyskiwanie i analizowanie ofert podwykonawczych
  • Zarządzanie zespołem ofertowym
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych i relacji biznesowych z Inwestorami, Projektantami, Podwykonawcami, Dostawcami

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (budownictwo)
  • Doświadczenia w wycenie
  • Znajomości prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych
  • Znajomości kosztorysowania w programie Norma Pro
  • Umiejętności obsługi programów: AUTOCAD, MS Office
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Konsekwencji i odpowiedzialności w realizacji celów
  • Prawo jazdy kat. B

Jesteśmy się w stanie dostosować do formy umowy zatrudnienia. Stawka oczywiście podlega również negocjacjom.

Informacje o pracodawcy:

KiK Budujemy dla Ciebie świadczy usługi w zakresie budownictwa przemysłowego (hale magazynowe, przemysłowe, produkcyjne,
z zapleczem socjalnym i biurowym) jak i budownictwa ogólnego (centra usługowo-handlowe, placówki użyteczności publicznej,
obiekty rekreacyjne). Jesteśmy obecni na rynku budowlanym od 10 lat.Gwarantujemy kompleksową realizację zleceń, począwszy
od przygotowania projektu, poprzez uzyskanie niezbędnych pozwoleń, wykonawstwo, aż do momentu oddania gotowego obiektu
w ręce Inwestora.
Nasza koncepcja działania opiera się na doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu zespołu, składającego się z wykwalifikowanych projektantów,
architektów oraz inżynierów projektów.
Dzięki nowym i coraz bardziej wymagającym projektom Firma K&K umacnia swoją pozycję w branży budowlanej.